KHAKI agencja public relations dla branży lifestyle, beauty i fashion.

mail: showroom@khaki.pl | tel: +48 500 395 446

New Orchard

Wegańskie buty przyszłości

Zrodzone z włoskiego designu, wykonane ze szwajcarską precyzją, przy użyciu zrównoważonych i wegańskich materiałów. Buty New Orchard wchodzą na polski rynek wyznaczając nowe modowe trendy. Chcesz mieć pozytywny wpływ na świat? Zrób pierwszy krok w kierunku lepszej przyszłości – wybierz wegańskie botki! Nie szukaj kompromisu w kwestii stylu, komfortu lub przekonań.

Marka New Orchard uwielbia zwierzęta i nie jest obojętna na ich los. Chroni nie tylko te, które wykorzystywane są w przemyśle skórzanym, ale również te najbliższe nam wszystkim. Te, które codziennie mijamy na ulicach. Z każdej kwoty uzyskanej za sprzedaży pary butów New Orchard 10% wędruje do wybranej organizacji zajmującej się adopcją zwierząt domowych, która pomaga wyposażyć je w nowe, niezbędne rzeczy, takie jak obroże czy koce. Kupuj dobro, aby czynić dobro.

Czworonożnych przyjaciół nie mogło zabraknąć w katalogu New Orchard. Sesja zdjęciowa została wykonana w Polsce, a do udziału zostali zaproszeni właściciele adoptowanych psiaków!

www.theneworchard.com