KHAKI agencja public relations dla branży lifestyle, beauty i fashion.

mail: showroom@khaki.pl | tel: +48 500 395 446

HEYDUDE

Celem założycieli marki HEYDUDE było stworzenie butów łączących modę, wygodę i wszechstronność, odpowiednich do różnych aktywności i stylów życia. Założona we Włoszech w 2008 roku przez Alessandro Rosano i Dario Boso, w 2022 roku została przejęta przez markę Crocs. Ta znana na świecie marka obuwnicza z wygodnymi butami na co dzień otworzyła właśnie polski sklep online i trafiła do polskich multibrandów obuwniczych.

HEYDUDE zwróciła na siebie uwagę charakterystycznym męskim modelem, butem Wally. Wally to wsuwane buty, które charakteryzują się lekką konstrukcją, szerokim noskiem i elastyczną podeszwą. Szybko stały się bestsellerem ze względu na wyjątkową wygodę i swobodę stylu. Później marka HEYDUDE rozszerzyła swoją linię produktów o inne modele, takie jak kozaki, sandały, trampki, w tym także buty damskie i dla dzieci.

Jednym z kluczowych aspektów wyróżniających HEYDUDE jest zastosowanie innowacyjnych materiałów. Buty wykonane są z oddychających materiałów, mają elastyczną cholewkę wykonaną z połączenia tkaniny i materiałów syntetycznych. Dobór takich materiałów przyczynia się lekkości i elastyczności butów, co czyni je doskonałym wyborem dla osób poszukujących komfortu podczas codziennych czynności. To, co sprawia, że w tych butach czujesz się szczęśliwy. To jedne z najbardziej miękkich, wygodnych, przewiewnych i najlżejszych butów na Ziemi. Buty tak lekkie, że motyl mógłby je ukraść. Tak miękkie, że kocięta aż kipią z zazdrości. Buty, które są jak te, które już znasz i kochasz.

www.heydude.pl