KHAKI agencja public relations dla branży lifestyle, beauty i fashion.

mail: showroom@khaki.pl | tel: +48 500 395 446

Nomination Italy

Włoska historia, drogocenna biżuteria NOMINATION ITALY.

Kolekcja Composable jest doskonałym przykładem tego, że marka Nomination wyprzedza trendy i zrewolucjonizowała przemysł jubilerski. Nie ma potężniejszego źródła inspiracji i kreatywności jak Włochy. Także w dziedzinie biżuterii.

Nomination z łacińskiego oznacza „nadawać nazwę”. Historia tej marki trwa już od 30 lat. Zaczęła się w centrum włoskiej mody i rzemiosła we Florencji.

Założyciel marki metaloplastyk i rzemieślnik, Paolo Gensini stworzył ideę, która zmieniła przemysł jubilerski na całym świecie. Chciał tworzyć oryginalną biżuterię dostępną dla każdego, ale zindywidualizowaną.

Dzięki jego intuicji narodziła się kolekcja Composable: modele szlachetnych bransoletek, które można personalizować za pomocą osobnych ozdób. Innowacja w Composable to pojedyncze elementy ze stali szlachetnej z genialnym mechanizmem sprężynowym. Każdy z elementów może być zdobiony cennymi złotymi literami lub symbolami, aby dać możliwość przekazania specjalnego komunikatu i stworzenia bransoletek spersonalizowanych.

Ten pomysł był przełomem w branży biżuterii i wywarł na nią wielki wpływ, po raz pierwszy przystępna cenowo biżuteria ze stali szlachetnej uznana została za modną i pożądaną. Kolekcja Composable szybko stała się esencją firmy Nomination.

Niedługo potem do kolekcji dodano nowe symbole, stal szlachetną ozdobiono złotem, srebrem, emalią i kamieniami szlachetnymi, dzięki temu biżuteria ta jest idealnym wyborem na każdą okazję.

Nomination stworzyło nowy sposób komunikowania się i wyrażania siebie za pomocą liter i symboli, które oddają styl i osobowość – jest to potężny język, który stał się niezwykle popularny we Włoszech a potem na całym świecie.

Marka swoje przesłanie wyraża w nowych kolekcjach i liniach, które ucieleśniają włoski design oraz rzemieślniczy kunszt Made in Italy.

Biżuteria Nomination jest idealnym dodatkiem nie tylko do codziennego noszenia ale także do świętowania najcenniejszych chwil i wydarzeń w życiu.

Biżuteria ta aktualnie sprzedawana jest w ponad 40 krajach na świecie, uwielbiana przez influencerki, gwiazdy i kobiety, które chcą wyrazić siebie poprzez biżuterię i jej symbolikę.

W Polsce kolekcja dostępna jest online w sklepie www.labizu.pl oraz w szerokiej sieci salonów partnerskich.