KHAKI agencja public relations dla branży lifestyle, beauty i fashion.

mail: showroom@khaki.pl | tel: +48 500 395 446

Crocs

Crocs – zawsze z klasą

Historia tych butów to zupełna bajka. Trzech przyjaciół z Kolorado popłynęło na Karaiby. Podczas wyprawy byli zmuszeni do zakupu sklejonej pianki, która posłużyła im jako obuwie. Fakt ten zainspirował ich do otwarcia firmy, która swoje działanie skupia wokół ich pomysłu na wykorzystanie pianki.

Pomimo braku funduszy i braku akceptacji pośród mody obuwniczej, stworzyli wielobarwne Crocsy – z wyglądu podobne do szwajcarskiego sera z wygodnym środkiem i przede wszystkim z materiału likwidującego zapach potu – tak fantastyczne buty spowodowały światowy boom na rynku obuwniczym. Wszystkie gwiazdy zaakceptowały nowy styl. Młodzi ludzie pokochali go. Nastąpiła prawdziwa rewolucja.

Pomimo błyskawicznego sukcesu Crocsy cały czas przestrzegają pierwotnych wartości firmy CROCS FOOTWEAR. Cała firma jest zobowiązana do tworzenia lekkich, wygodnych, antypoślizgowych, funkcjonalnych a zarazem modnych butów, które mają być wytwarzane szybko, porządnie i co najważniejsze w przystępnej cenie dla Klientów.

Tylko w wygodnych butach można chodzić długo i bez obaw. Niezależnie od tego, czy rzecz dotyczy wycieczki pod miasto, wyjścia do centrum handlowego czy wakacji nad ciepłym morzem warto świadomie wybierać obuwie. Buty Crocs to zdecydowanie jeden z najlepszych produktów na rynku. Wygodne, a przede wszystkim zdrowe, sprawdzają się w różnych sytuacjach. To, co zakładasz na nogi ma niebagatelne znaczenie . Stopy są niezwykle wrażliwe, wymagają pielęgnacji. Jedynie wysokiej jakości buty pozwalają uzyskać gwarancję zdrowia. Dlatego wyborowi odpowiedniego obuwia powinieneś nadać najwyższy priorytet.

To, jak postrzegają Cię inni zależy od tego, co masz na sobie. Obuwie Crocs sprawi, że zyskasz na wyglądzie. Przekonaj się na własne oczy, jak dobrze wyglądają buty Crocs.

Dobre buty dopasowują się do stóp swojego właściciela. W przypadku Crocs dopasowanie to jest szczególnie dokładne. Wszystko dzięki wykorzystaniu specjalnego materiału (PCCR), który rozgrzewa się pod wpływem ciepła stóp i jeszcze lepiej do niej dopasowuje. Od każdego elementu garderoby wymagasz, żeby wytrzymał jak najdłużej. Buty nie są tutaj żadnym wyjątkiem. Powinny służyć Ci przez lata, niezależnie od tego, czy używasz ich w deszczu, w słońcu czy wewnątrz własnego mieszkania. Obuwie Crocs charakteryzuje się legendarną wręcz trwałością.

www.crocs.pl