KHAKI agencja public relations dla branży lifestyle, beauty i fashion.

mail: showroom@khaki.pl | tel: +48 500 395 446

Pakamera.pl to nowatorski pomysł na miejsce, w którym każdy uzdolniony projektant ma szansę zaprezentować swoje pomysły. Istniejemy od 2005 roku. Głównym zamysłem, jaki nam przyświeca, jest prowadzenie medium prostego i przejrzystego, propagującego projektantów i niezależne marki. Idziemy z duchem czasu i propagujemy ide slow oraz świadomych zakupów u lokalnych marek. Owocem naszej pracy jest “miejsce spotkań” ludzi uzdolnionych z tymi, którzy potrafią docenić sztukę i pragną otaczać się niepowtarzalnymi przedmiotami. Moda niezależna oraz handmade to nasze życie. Do swojej pracy podchodzimy z ogromną pasją i zaangażowaniem. W chwili obecnej Pakamera to największa internetowa platforma tego typu w Polsce. Mimo rozmiaru dbamy o to aby prezentowane przedmioty były na najwyższym poziomie. Pakamera jest przestrzenią artystyczną polskiej społeczności internetowej.

Na platformię Pakamera.pl odnajdziemy modę, biżuterię, akcesoria czy elementy wyposażenia wnętrz – a to wszystkio dostępne jest zarówno dla dorosłych, młodzieży, jak i dzieci! Czyni to z nas miejsce wyjątkowe, gdzie każdy odnajdzie coś dla siebie lub bliskiej osoby.

Pakamera.pl zalicza się do grupy najlepszych polskich sklepów internetowych w oczach ekspertów branży internetowej. Rokrocznie otrzymujemy wyróżnienia w dziedzinie prowadzenia i promowania biznesu w sieci. W 2008 roku zajęliśmy pierwsze miejsce wg Internet Standard jako największy sklep prezentujący galanterię w krajowym internecie. W 2009 roku zostaliśmy laureatem wśród rankingu sklepów internetowych tygodnika wprost i money.pl. W 2010 r. Instytut Wzornictwa Przemysłowego mianował nas laureatem “Dobrego Wzoru” w dziedzinie usług.

https://www.pakamera.pl/